Chceme spoluorganizovať hudobný festival !

Všetkým je nám dobre známa situácia ohľadom kultúry v našej obci. Vyrabovaná a schátraná kinosála vybudovaná ešte za čias socializmu, ku ktorej sa roky kompetentní nehlásili, už len preto, aby nemuseli minúť na jej rekonštrukciu ani cent.Táto budova sa stala akýmsi sarkofágom ukazujúc všetkým okoloidúcim, čo pre občanov Šarišských Michalian znamená kultúra a kultúrnosť. Absencia akýchkoľvek podujatí v obci (okrem jediného v roku, o ktorom dnes väčšina ľudí polemizuje, či jeho úroveň je hodné vynaložených finančných prostriedkov) nás priviedla na myšlienku zorganizovať hudobný festival. Vo väčšine prípadoch ide o záležitosť komunikácie a nie, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať otázkou financií. Bližšie prezrádzať nebudem, pretože, ako sa presviedčame každý deň, je nesmierne dôležité chrániť si vlastne know-how.
Ešte stále si myslíte, že je načase prebudiť našu obec nielen z fázy kultúrnej stagnácie, alebo sa ako poniektorí hodláte uspokojiť s prázdnymi sľubmi?

Comments are closed.