Životopis

Volám sa Marián Varhoľ. Rozhodol som sa kandidovať na starostu obce v Šarišských Michaľanoch, pretože v tejto pozícii môžem využiť svoje znalosti a schopnosti a verím, že budú pre obec prínosom.

Možnosť kandidovať na funkciu starostu obce vo voľbách do obecného zastupiteľstva

za politickú stranu MOST-HÍD je pre mňa veľkou výzvou.

Som absolventom Vysokej školy ekonomickej v Bratislave a počas svojho profesného života som absolvoval viac ako 30 ročnú prax na rôznych top manažérskych pozíciach pri riadení tímov a spoločností. Významnú časť svojej kariéry som pracoval v spoločnosti MPC PLUS spol. s r. o. Spišská Nová Ves, dcéry spoločnosti MPC CESSI SPIŠSKÁ NOVÁ VES, a.s. (pozn. jedná sa o kombinát so závodmi:  mlyn, cestovináreň, pekáreň a cukráreň) na pozícii konateľa, výkonného a obchodného riaditeľa v dĺžke 8 rokov, pričom som zodpovedal za komplexné zásobovanie výrobných závodov surovinami, polotovarmi a obalmi, za marketing  a predaj hotových výrobkov. Znalosti z fungovania všetkých výrobných procesov v kombináte som získal počas procesu certifikácie ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 na pozícii predstaviteľa.

Medzinárodné skúsenosti som získal pri komplexnom zastupovaní významných európskych spoločností v zahraničí a to COOP JEDNOTA SLOVENSKO, OBLSPOŽIVSPILKA UKRAJINAMAKARONY POLSKIE POĽSKO .

Prácu s počítačom ovládam na užívateľskej úrovni: Microsoft Word – pokročilý,

Microsoft Excel – pokročilý

Microsoft Outlook – pokročilý,

Internet (e-mail, www) – pokročilý,

a okrem anglického jazyka ovládam nemčinu, ruštinu, poľský a český jazyk.

Disponujem s kvalitnými ekonomickým znalosťami a praktickými zručnosťami. Vlastním vodičský preukaz skupiny B, na svojom konte mám najazdených viac ako 800 000 km.